Ruční Mixér s mísou SHM-280 EasyMix - Video a Zkušenosti

Jedná se o výrobek z kategorie domácích ručních mixérů. V tomto případě kombinuje dvě kategorie - jednat jeho tělo a metlice poslouží jako klasický ruční šlehač. Díky jeho příslušenství, míse, se z něj může stát plnohodnotný kuchyňský robot. Tělo lze připevnit na mísu a nechat jej pracovat zcela samostatně. Postará se nejen o zpracovávání směsi, ale i otáčení mísy.

Tento jednoduchý mixér je nepostradatelným pomocníkem v každé kuchyni. Výborně zvládá jednoduchou přípravu těst, pudinků, různých krémů a šlehání sněhu. Sedm rychlostních stupňů zajišťuje optimální otáčky pro různé přípravné práce a zastupuje všechny funkce při míchání a hnětení.

Nižší stupně rychlostí tohoto ručního šlehače a mixéru se používají na přípravu těsta pro muffiny, palačinky a míchaných brambor. Střední rychlosti jsou vhodné k míchání řidičích těst. Nejvyšší se hodí pro zahušťování žloutku nebo našlehání bílkového sněhu. Šlehací nástavec je vhodnější pro jemnější krémy a vyšlehání bílků. Hnětací nástavec tohoto šlehače pak na zadělávání hustého těsta.

Ocelové hnětací a šlehací nástavce zaručují trvanlivost. Bezpečnostní západka udržuje během provozu nástavce v pevném usazení a nehrozí jejich uvolnění. Dají se vyjmout až stlačením uvolňovacího tlačítka. Velikou výhodou tohoto typu je, že lze mixér vyjmout z podstavce. Získáte tak plně volný ruční šlehač, který můžete využít bez mísy. Ideální pro šlehání v jiné, větší, míse. Přístroj a příslušenství jsou lehce čistitelné. Především díky hladkému povrchu a málo zahnutých míst, kde by se mohlo usazovat těsto.

Výkon tohoto mixéru je 150W. Má 7 rychlostních stupňů. Mísa má celkový objem 2l, což je více než dostatečné pro běžné kuchyňské použití v domácnosti. Součástí je i podstavec. Nástavce jsou z kvalitní oceli.

Šlehače a mixéry - slehace.cz