Ruční Šlehač Goddess - Video a Zkušenosti

Seznamte se s naprostou špičkou - nerezový Goddess. Již na první pohled vám padne do oka jeho propracovaný a luxusní vzhled. Dodávám je včetně šlehacích a hnětacích metlic, takže zastane všechny základní a i pokročilé úkoly. Vždy je třeba dbát na to, aby robot či mixér měl dostatečně výkonný pohon, jinak by jste mohli mít problémy s mícháním hustých těst. V tomto případě výkon 250W je naprosto dostatečný.

Velmi elegantní a vkusný doplněk, který se hodí a najde si místo v každé kuchyni. Oblý tvar, ladný design a rovnou tři praktické funkce – to vše nabízí ruční šlehač Goddess. Mixovat můžete jak bez nádoby, tak i v míse.

Nabízí 2 šlehací a 2 metací metly, pomocích kterých ušleháte, umícháte a uhnětete dokonalá třená, piškotová a kynutá těsta. Na ruční šlehač Goddess lze i upevnit nástavec ponorného mixéru. Nabízí 5 rychlostních stupňů, nejpomalejší pro hustá těsta, nejrychlejší pro dokonalé vyšlehání jemného bílku. Metlice se upevňují přímo do těla šlehače a jsou zde dokonale a pevně přichyceny. Jejich uvolnění provedete stiskem tlačítka. Vše je z velmi kvalitního a odolného nerezu.

Mixér má příkon 250W a napájen je ze zásuvky 230V (běžný typ). Vzhledem k ceně, kvalitě provedení i nabízeným funkcím, se řadí na špičku v domácí technice. Prozkoumejte jej ještě více, podívejte se zde na další nabídky.

Šlehače a mixéry - slehace.cz