Braun - Ruční Šlehač a Tyčový ponorný Mixér - Nejlevnější koupě

Nabídka značky Braun je specifická ve všech ohledech. V kategorii ručních šlehačů, kde konkurence má vždy desítky typů a provedení, tak Braun nabízí jen jeden jediný kus. V levných tyčových mixérech na rozdíl od konkurence sází na vyšší výbavu, bohaté příslušenství a vyšší cenovou skupinu. A je velmi příjemným zjištěním, že vyrábí i komplexnější roboty a procesory, kterých je na trhu veliký nedostatek.
Šlehače a mixéry Braun

Jestli Braun něčím vyniká, tak je to především množstvím doplňků, které ke svým spotřebičům přikládá. Například obyčejný tyčový mixér. Konkurenční nabídky obsahují pouze mixér, ale ne Braun. U této značky získáte kousek s výměnnými nástavci. Můžete k němu tak připojit i šlehací metlu, krájecí nože, mixovací hlavici a mnohé další. Díky tomuto rozšířenému příslušenství si může dovolit zcela vynechat ze své nabídky kategorii ručních šlehačů. A naopak zákazníkům nabídnout tyčové ponorné mixéry, které vyřeší většinu kuchyňských prací. Dále i přikládá praktické mísy, ve kterých je mixovaná směs dokonale uzavřena a neprská po celé kuchyni. Angažuje se i ve stolních robotech a procesorech, které jsou ovšem dražší. Pokud vám můžeme poradit hned ze začátku, tak si vyberte od značky Braun tyčový mixér. Ano, u jiných výrobců má jen velmi malé využití. Zde ale dostanete jako součást více metlic, nástavců a misek - čímž se z něj rázem stává plnohodnotný kuchyňský přístroj.

Ruční šlehače od výrobce Braun

Kvalitní ruční šlehač by měl disponovat metlicemi, které lze lehce odepnout, aby je bylo možno kdykoliv uvolnit a vyměnit za druhou dodávanou sadu na hnětení těsta. Rychlost by měla jít regulovat alespoň ve třech stupních. V modernějších zařízeních již možnost regulace není - ale přibývá funkce Turbo. Která na krátkou dobu vysoce navýší výkon i otáčky šlehače. Nezapomínejme ani na hmotnost, která by nikdy neměla překročit hranici 1.5 Kg. Jinak by vás po chvíli šlehání mohly bolet ruce.

Braun má ve své nabídce jen jeden jediný šlehač. Alespoň v takové podobě, v jaké jej známe. Jinak přistupuje ke zcela netradičnímu kroku. Nabízí k prodeji klasické tyčové mixéry, ke kterým lze připnout šlehací metlici. Čímž jej během vteřiny přeměníte na ruční šlehač. Drobnou nevýhodou je, že v takovém provedení nabízí jen jednu metlici - namísto standardních dvou. Pokud jej ale budete používat jen sporadicky, tak svoji práci splní na jedničku.

  • Braun MR 320 Omelette - tyčový se šlehačem a mísou, váha 1.25 Kg, 450W, cena: 819,00 Kč
  • Braun MR 320 Spaghetti - tyčový se šlehačem a mísou, váha 1.5 Kg, 450W, cena: 919,00 Kč
  • Braun M 1000 - skutečný ruční šlehač, příkon 500W + Turbo. Součástí balení jsou hnětací i šlehací metli a je vybaven pulzním spínačem. Váží příjemných 1.2 Kg a má praktickou podpěru zabudovanou v těle, kterou můžete vyklopit a odložit jej na kuchyňskou linku. Cena: 1 299,00 Kč

Braun a prodávané tyčové ponorné mixéry

Jak již bylo řečeno, tak dodávané příslušenství je velmi pestré. Šlehací metla našlehá bílky, šlehačku a hodí se k přípravě nadýchaných moučníků, piškotových dortů a vaječných pokrmů. Dále balení obsahují háky na hnětení těsta a nástavec pro sekání, krájení a drcení. Ty nejkvalitnější zvládnout drtit dokonce i led. Stačí rozmixovat pár kostek ledu s čerstvým ovocem a děti rázem mají čerstvou a zdravou zmrzlinu. Stejně tak můžete postupovat dle receptů na přesnídávky, ovocné kaše nebo pomazánky na chleba. Ponorné mixéry jsou velmi praktickým pomocníkem, pokud se s ním jednou naučíte, tak budete v kuchyni provádět hotová kouzla.

  • Braun MultiQuick - výkon 450W, váha 0.88 Kg, 2 rychlosti, cena: 649,00 Kč.
  • Braun Soup - výkon 450W, váha 0.9 Kg, nádoba 0.6 litru, cena: 749,00 Kč.
  • Braun Curry - výkon 450W, váha 1.5 Kg, mísa 600 ml, cena: 799,00 Kč.

Procesory jídla a stolní mixéry Braun

Set mixér Braun

Mezi procesory jídla a veliké sety patří přístroje, které mají více funkcí a lze je využít na všechny výše vyjmenované činnosti. Můžete nejen mixovat a šlehat, ale i míchat hustší těsta na koláče nebo pečivo. Braun myslí i na milovníky mléčných koktejlů z čerstvě natrhaného ovoce. Praktické stolní mixéry na koktejly se v nabídce jsou sice z dražší kategorie, ale mají velmi příznivá hodnocení. Stejně tak příznivě vycházejí i jejich technické parametry.

  • Braun MR 540 Menu - kompletní set ponorného tyčového mixéru včetně vybavení - šlehací metlice + 2 nádoby. Nabízí celkem 15 rychlostí při příkonu 600W. Všechny důležité části jsou vyrobeny z nerezu a součástí je velmi tichý motorek. Cena: 1 699,00 Kč.
  • Braun FP 3010 - výkonný procesor jídla z kolekce Tribute. Má mísu o objemu 2 litry, příkon 600W a má 15 rychlostních stupňů. Mimo jiné nabízí i pulsní funkce. Přichází v balení společně s výměnnými šlehacími a hnětacími metlicemi a kvalitními noži. Cena: 1 999,00 Kč.
  • Braun MR 550 - nejkvalitnější a nejširší sada obsahující ponorný mixér a příslušenství. Součástí je mixovací nádoba, sekáček jídla, tyčové nože a šlehací metlice. Dostatečný příkon 600W, 15 rychlostí a objem 1.5 litru. Nádoba je z plastu. Cena: 2 699,00 Kč.

Nabídka je vskutku široká. Šlehače, mixéry, hnětače, kuchyňské roboty... . Stačí si jen vybrat ten správný druh nebo případně dát na naše doporučení. nezapomeňte si nastudovat i patřičné recepty. Ať si vaše rodina může začít pochutnávat na vámi upečených buchtách, dortech, cukroví, domácí zmrzlině, přesnídávkách a jiných lahůdkách již třeba hned zítra.

Šlehače a mixéry - slehace.cz