Ruční Šlehač Professor CZ-602 - Test a Zkušenosti

CZ-602 je český výrobek od české značky Professor. To zaručuje nejen snadnou dostupnost a koupi, ale i cenu nenavýšenou o dovozní náklady a clo. V neposlední řadě i jednoduché řešení v případě reklamace nebo opravy. Máte právě před sebou ruční šlehač, který splňuje všechny základní požadavky na kvalitního pomocníka - ideální váha, dostatečný výkon a jednoduchý design.

Jedná se kompaktní ruční šlehač a mixér v jednom. Svým uživatelům nabízí 2 hnětací háky, 2 šlehací metly a tyčový nástavec na hnětání. Nabízí 5 rychlostí. Nejnižší je vhodná k hustším směsím – na palačinky nebo klasického těsta na pečení. Střední rychlosti pak na řidší směsi. Nejrychlejší výborně poslouží na šlehání pěny z bílků. Nabízí se i funkce Turbo.

Nástavce jsou v mixéru pevně uchyceny a nevypadnou, dokud není stlačeno příslušné uvolňovací tlačítko. Příkon je 300W, napájení z normální zásuvky na 230V/50Hz. Má hladký povrch, který se velmi snadno čistí. V bílém barevném provedení.

Pokud hledáte novou výbavu do kuchyně, lze tento šlehač jednoznačně doporučit. Na tento přístroj se rozhodně vyplatí podívat podrobněji a zhodnotit jeho koupi.

Šlehače a mixéry - slehace.cz