Tyčový mixér a Ruční šlehač Moulinex s mísou - Zkušenosti

Tyčový ponorný mixér od Moulinex je dodáván společně s mísou. Jeho spodní část dokonale dosedne na hrdlo a vytvoří tak z vrchní části zátku - častým problémem tyčových mixérů je, že mixovaná surovina je po celé kuchyni. Touto praktickou miskou je problém vyřešen. Výrobcem je Moulinex - všechny přístroje od něj lze doporučit a recenze má vždy jen kladné. Doporučujeme tedy samozřejmě i tento šlehač.

Tyčový šlehač a mixér Moulinex má v základní výbavě nerezový mixovací nástavec. Je ideální zejména pro mixování teplých pokrmů. Například smetanových omáček nebo polévek. Velikou výhodou je jeho kovová konstrukce, která si poradí i s natolik tvrdou surovinou, jako je led – ostatní mixéry by se poničily. Moulinex funguje bez problémů dále. Je mimořádně výkonný a silný.

Nabízí několik stupňů rychlostí. Od nejpomalejší pro tuhá těsta a směsi, až po velmi rychlé na šlehání bílu a bílkové pěny či palačinkového těsta. S tyčovým mixérem Moulinex zkrátka nelze šlápnout vedle. Kvalita, síla a odolnost. V neposlední řadě je velikou výhodou široká nabídka doplňků. Patří mezi ně náhradní nože, mísy a přípojné mísy s dalším ostřím.

Vybíráme z názorů uživatelek:

Je velmi tichý, skladný a součástí je velmi praktické příslušenství. Výkon z mého laického pohledu považuji za dostatečný. Moulinex zkouším poprvé a nemám s ním žádné zkušenosti, jak dlouho mi vydrží, to ukáže až čas. Jiřina N.

S výrobkem jsem doposud velmi spokojena. Splnil moje očekávání ohledně funkcí - skutečně zvládne vše, co se o něm píše. Jedinou nevýhodou je, že zvládne rozsekat a rozmixovat jen menší množství surovin. Pokud potřebuji více, tak musím dělat třeba dvě várky. Jana H.

S tímto šlehačem jsem spokojena, protože splnil vše, co o něm psali - všechny jeho metlice (šlehací, hnětací i tyčová) fungují a skutečně plní svůj účel. I když jsem o tom na začátku pochybovala - kvůli jeho malé velikosti jsem měla strach z malého výkonu. Moulinex mohu doporučit. Andrea H.

Největší výhodou je, že není plastový , ale je kovový, což vypadá velmi hezky a snadno se udržuje. Oceňuji zejména jeho váhu, při delší práci s normálním šlehačem vás začnou bolet ruce, tady tento problém odpadá. Zuzana S.

Moulinex je jeden z nejlepších šlehačů, které jsou dostupné na českém trhu. Jsme přesvědčeni, že je vhodným společníkem do všech poloprofesionálních kuchyní. Do profesionálních kuchyní a restaurací lze Moulinex taktéž doporučit, v tomto případě bychom ale volili typ s větší výbavou a širším příslušenstvím.

Šlehače a mixéry - slehace.cz