Ruční Šlehač Kenwood kMix HM 791 - Video a Zkušenosti

Kenwood je další z ověřených značek, které působí na českém trhu a především se objevují v našich kuchyních. Kenwood kMix HM 791 je naprosto základním typem, který oceníte pro všechny základní práce. Pokud pečete jen občas - na svátky a příležitostně o víkendech, tak vám tato verze bude vyhovovat. není třeba investovat do drahých a složitých setů s nástavci a dalšími nádobami.

Ruční šlehač Kenwood je malým pomocníkem, ale ušetří vám spoustu práce v každé domácnosti. Slouží k šlehání a hnětení těsta a směsí. Pro různé použití nabízí celkem 5 rychlostí. Nejpomalejší pro husté směsi (buchty, pečivo), střední pro řídké (palačinkové těsto) a nejrychlejší pro vyšlehání bílků o bohaté konzistenci. Zastane tak všechny šlehací práce ve vaší kuchyni.

Oproti konkurenci vyniká především v designu, jeho červené provedení a dokonalý tvar je předurčen, aby se stal chloubou vaší kuchyně. Tento ruční šlehač HM 791 od Kenwood nemá napevno přidělanou mísu, takže je velmi skladný a lehce přenosný. Snadno jej rozložíte a uložíte i na užší polici. Každá z nás má doma určitě několik misek, které jsou vhodné ke šlehání. Kupovat další jako součást složitého typu mixéru by bylo drahé. Jedná se tak o velmi rozumné řešení.

Šlehač Kenwood má příkon 400W - pro poloprofesionální kuchyni naprosto dostatečné. Zapojuje se do normální zásuvky na 230V/50Hz. Je vhodný ke šlehání, míchání a hnětení. Ne k drcení ledu do nápojů a drinků - jeho metlice k tomu nejsou uzpůsobeny. Pokud vyžadujete i tuto funkci, tak se podívejte po ručním mixéru Kenwood.

Šlehače a mixéry - slehace.cz