Šlehač Mléka - Mléčná pěna - Concept TM - Video a Zkušenosti

Víte jaké mléko opatří do kávy? Mělo by mít teplotu mezi 60°C až 63°C a mělo by být našlehané do pěny. Bohužel se stále můžete setkat s tím, že se někteří snaží mléko vyšlehat za studena. Případně je ohřívají v mikrovlnce nebo na sporáku. S šlehačem mléka Concept TM je podobným technikám jednou pro vždy konec. Nyní máte přístroj, který se postará jak o dokonalou teplotu, tak i úpravu v podobě šlehání.

Lattemento. Taky milujete dokonalou kávu s bohatou pěnou? Ale jak ji doma vyrobit?

Šlehač mléka Concept Lattemento má nádobku, do které nalijete mléko a uzavřete poklopem. Poklop v sobě skrývá metličku, kterou míchá a šlehá. V prvním kroku je nutno zapnout přístroj elegantním tlačítkem a počkat přibližně 2 minuty, než se mléko zahřeje. Tuto dobu můžete využít k přípravě kávy. Následně stiskem tlačítka ušleháte dokonalou pěnu a můžete podávat lahodnou kávu.

Oproti konkurenci je velikou výhodou jeho komplexnost. Nabízí i samotnou nádobku. Konkurenční šlehače na mléko a mléčnou pěnu mají jen ruční šlehač. V dokonale těsné nádobce je mléko uzavřeno a nehrozí, že by prskalo a stříkalo po celé kuchyni – což je u obvyklých ručních provedení zvykem. Údržba je velmi snadná a po použití nezabere více než pár sekund. A následně je Concept připraven k opětovnému použití.

Překvapte své přátele kávou, jakou jim neuvaří ani v té nejlepší restauraci. Jakou můžete připravit jen vy u vás doma. tento luxusní přístroj můžeme jen a jen doporučit.

Šlehače a mixéry - slehace.cz