Šlehač a Mixér Concept TM - Video a Zkušenosti

Český šlehač a mixér Concept TM v sobě ukrývá tři nejčastější funkce. Pomocí tyčového nástavce vyrobíte z čerstvého ovoce a kousku ledu chutnou a zdravou zmrzlinu. Ovoce z vaší zahrádky přemění na lahodnou přesnídávku. A mrknutím oka vám Concept TM i vyrobí chutnou domácí pomazánku. Náhradní šlehací metlice naleznou největší využitý při vyšlehání bílku. Třetí a poslední nástavec, hnětací metlice, připraví těsto na buchty, cukrovinky, koláče nebo i dort.

Ruční šlehač Concept SR nabízí celkem 5 rychlostních stupňů. Můžete si tak vybrat ideální rychlost pro šlehání a mixování hustých, řídkých i jemných těst a směsí. Od hustého těsta až po vyšlehaný jemný bílek. Vyniká ergonomickým tvarem, dobře se drží a ještě lehčeji se čistí – žádné výstupky a prohlubně, které by byly při umývání nedosažitelné. Součástí je praktický stojan pro uložení přístroje.

Jako příslušenství se dodávají 2 nerezové hnětací, 2 nerezové šlehací metlice a nerezový tyčový nástavec. Koupí jednoho ručního šlehače tak dostáváte rovnou tři pomocníky do vaší kuchyně. K vyjmutí slouží tlačítko, které po celou dobu provozu drží metlice pečlivě upnuté.

Pomocí tlačítka Turbo lze krátkodobě zvýšit výkon – vhodně pro velmi husté směsi.

Pomocí Concept ušleháte dokonalé třené, husté i řídké těsto. Perfektně promíchané perníkové či kynuté směsi. Vhodný i pro míchání horkých tekutin. Rozmixuje i zeleninu či dětská jídla.

Proč zvolit Concept? Získáte kvalitní český produkt s líbivým designem a spoustou funkcí. Příkon 300W a napájení z běžné 230V zásuvky. Velikou výhodou je i dostupný servis a řešení reklamací přímo v ČR. Concept TM lze jednoznačně doporučit jak pro začátečníky, tak i pokročilé uživatele.

Šlehače a mixéry - slehace.cz