Tyčové Mixéry Bosch - Ruční Šlehač - Video a Zkušenosti

V posledních letech se stále více prosazují tyčové mixéry. Jejich největší předností je miniaturní váha a jednoduchost používání. Ty nejnovější dokonce ani nemají rychlosti, ale jen funkci Turbo pro krátkodobé zvýšení otáček. Máte-li například nasekat česnek - můžete jej 2 minuty krájet. Nebo jej během 2 sekund rozsekat tyčovým mixérem. Značka Bosch patří mezi velmi kvalitní výrobce.

Podívejte se na kompletní produktovou nabídku od značky Bosch. Nabízejí se nejen klasické ruční šlehače, ale i tyčové mixéry a kompletní sady. Všechny produkty obsahují i příslušenství v podobě metacích a hnětacích hlavic. Veškeré nástavce jsou vyrobeny z velmi kvalitní nerezové oceli a bez problémů přežívají i hrubší zacházení či pády na zem. Velikou předností Bosch je povedený a líbivý vzhled, který si získal srdce mnoha nadšenců vaření a pečení.

Z ručních mixérů doporučujeme především 5-ti rychlostní ruční šlehač. Má 2 šlehací metly - pro bílek. 2 hnětací metly - na těsta. A jeden nerezový univerzální nůž na drcení ledu. Ten je perfektní pro přípravu studených nápojů v parném létě či sekání vlašských ořechů.

Kuchyňské sady se vyznačují především komplexností. Ještě více hlavic a metel. Sety nejvyšší výbavy jsou dodávány i s otočnou mísou. Nabízí se až 6 rychlostních stupňů, takže můžete během mixování postupně zrychlovat. Či uzpůsobit výkon konzistenci zpracovávané směsi. Nejrychlejší otáčky můžete použít pro ušlehání vláčné a husté bílkové pěny a nejpomalejší pro hustá těsta na pečivo a buchty. hledáte-li nového pomocníka do domácnosti, tak neváhejte a vyberte si z produktů Bosch. Jedná se spolehlivé a léty ověřené přístroje.

Šlehače a mixéry - slehace.cz