Ruční Šlehač Philips HR - Video a Zkušenosti

Philips na světovém i domácím trhu platí za kvalitního výrobce elektroniky. A nyní do vaší kuchyně přináší typovou řadu HR. Ta vyniká dostatečně silným výkonem i pro hustá těsta a přitom si zachovává přiměřenou hmotnost těla. Kromě pěti volitelných rychlostí má Philips HR i 5 rychlostních stupňů a k tomu navíc i funkci Turbu - ta zajistí na krátkou dobu vysoké zvýšení výkonu a otáček pro dokonalé rozmixování.

Malý pomocník, který zvládá překvapivé množství práce a velmi šetří čas při vaření a pečení. Výborně se hodí na šlehání a hnětání těsta. Má nádobku na mixování, plastový nástavec tyčového mixéru a příchytku na uložení šňůry. Dále se jako příslušenství dodávají nerezové (kvalitní) hnětací háky a šlehací metlice. Lze rozšířit pomocí nástavce na tyčový mixér.

Ruční Šlehač Philips má celkem 5 rychlostí a pulzní spínač. Nejpomalejší výborně poslouží k přípravě hustého těsta, střední rychlosti na řidší směsi a těsta. Nejrychlejší naopak k dokonalému vyšlehání bílku. Nelze používat na drcení ledu – hrozilo by poničení metlic.

Součástí je i 0,6 litru plastová miska. Philips má příkon 350W a napájený je z klasické zásuvky 230V.

Šlehače a mixéry - slehace.cz